written by

30/10/2016

Chcąc zmienić swój wygląd – zredukować tłuszczyk, zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, wdrożyć aktywność fizyczną do naszego życia, potrzebujemy PLANU. Bez tego szanse powodzenia są nikłe, powiedziałabym nawet… zerowe. Brak określonego planu działania przyniesie jedynie chaos, który wcześniej czy później będzie nie do ogarnięcia, spowoduje spadek nastroju i motywacji. Efekt może być tylko jeden – porażka. Aby tego uniknąć, zanim zaczniesz swoją przygodę ku zdrowszej, lepszej siebie – zrób plan. Uwzględnij w nim rzeczy, które mogą stanąć na drodze, przygotuj się na nie. Zaplanuj posiłki, co będziesz jeść, o jakiej porze dnia. Zrób listę zakupów i trzymaj się jej. Przygotuj opcje zdrowych, szybkich posiłków i przekąsek, żeby zawsze być gotową na nieprzewidziane wypadki. Skup się raczej na tym, by być zdrowszą, a nie „być na diecie”. Zaplanuj liczbę i rodzaj treningów, i również weź je pod uwagę układając plan posiłków. Podejdź do tego na spokojnie, świadomie, zorganizuj się, a szybko zobaczysz różnicę. Małe zmiany mogą przynieść naprawdę duuuże efekty. Jeśli masz problem z poukładaniem tego wszystkiego w logiczną całość, skorzystaj z profesjonalnej pomocy trenera personalnego lub/i dietetyka. Powodzenia!bodyshockmeals

written by

10/10/2016

Ćwiczenia na siłowni nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób szczupłych i wytrenowanych. Przeciwnie! Borykając się z nadwagą lub będąc osobą otyłą właśnie tam powinnaś rozpocząć swoją podróż ku zdrowszej, lepszej siebie. Duża ilość urządzeń pozwala na różnorodny trening dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli masz znaczną ilość nadprogramowych kilogramów, zalecam konsultację z lekarzem, gdyż często takiej wadze towarzyszą dodatkowe dolegliwości. Warto je określić, by nie pogłębiać stanów chorobowych. Rozważ skorzystanie z pomocy trenera personalnego, który przygotuje bezpieczny program treningowy, zgodny z zaleceniami lekarskimi, dopasowany do Ciebie.

Young beautiful girl exercise with personal trainer

Najważniejszą kwestią, jeśli naprawdę chcesz schudnąć jest regularność – treningów, utrzymywanie motywacji i oczywiście zdrowa, zbilansowana dieta. Takie połaczenie pozwoli na osiągnięcie Twoich celów. Codziennie przypominaj sobie dlaczego to robisz. Sprawdzaj swój progres, to dodatkowo motywuje. Pojedyncze zrywy przynoszą tylko ból i rozczarowanie. Naucz się zdrowego stylu życia, pokochasz to!

Street Style from Nimbus Themes
Powered by WordPress